משלוח מהיר | משלוחים והחזרות חינם!
חייגו עכשיו להזמנות: 3647* 

פט-בסט חנות חיות שכל אחד רוצה לאמץ

רועה גרמני- כלב זאב

תוכן עניינים

כלב מגזע רועה גרמני (German Shepherd)

כלב רועה גרמני, הידוע גם בשם כלב זאב, הוא גזע כלבים גדול ומאוזן. הם ידועים באינטלקט שלהם, בנאמנותם ובכוחם. כלבים אלה משמשים לעתים קרובות ככלבי עבודה, כגון כלבי משטרה, כלבי הצלה וכלבי נחיה.

כלב מגזע רועה גרמני הוא כלב בית חזק מאוד נחשב לגדול, בעל מראה אצילי, נחשב לכלב בגודל בינוני עד גדול. הרועה הגרמני מיועד לאילוף למספר מטרות אילוף, הוא נאמן במיוחד, צייתן ביותר ואוהב משימות ועבודה. נחשב לכלב אמיץ מאוד ובעל ביטחון עצמי גבוה גם במראה החיצוני שלו הוא מרתיע. מדובר בכלב אינטליגנט ובעל כושר שיפוט מעולה, סבלן ובעל רצון לשרת. בדרך כלל יסתדר עם חיות מחמד אחרות, וילדים.

הוא משמש במספר רב של תפקידים מבצעיים בשירות המשטרה, הצבא , כלב רועים, כלבי שירות ונחייה לעיוורים. את הרועה הגרמני לרוב תפגשו בשדות התעופה בעולם בתפקיד בודק סמים.

אימצתם כלב כזה, שימו לב, הוא דורש פעילויות פיזיות לרוב, אסור להשאירו לבדו זמן רב זה יכול לגרום לו להתנהג בצורה הפוכה לאופיו, שהוא בדרך כלל רגוע.

מראה הרועה הגרמני

גובהו של זכר בוגר יכול להגיע  ל-55 עד 65 ס"מ. משקלו של רועה גרמני זכר עשוי להגיע ל -40 -45 ק"ג. תוחלת חייו 12 -14 שנה. פרוותו דורשת טיפול יומיומי ומומלץ להבריש אותה עם מברשת קשיחה מתאימה. הכלב סובל בגיל בגרות מדיספלזיה של האגן ולמעשה הופך נכה.

כלב רועה גרמני

כלב רועה גרמני המוכר גם בשם כלב זאב

גידול גורי הרועה הגרמני

גורי הרועה חמודים ביותר ונוחים, וחשוב מאוד, קלים לאילוף ומשמעת מראשית חייהם. גורי הרועה הגרמני מאוד יאהבו תשומת לב אהבה וחיבוקים וגם מאוד יאהבו פקודות "גש" תביא" "איפה הכדור" ועוד. יש לשים לב, כי אם ביקשתם לאמץ אחד כזה, רצוי מאוד לוודא שסיימו גמילה מחלב האם בבית הגידול וקיבלו את כל החיסונים הנדרשים. כמו-כן, חובה לקחת את הגור לווטרינר בכדי לוודא כי הינו בריא.

כבר בראשית הדרך בבית, קיימת חובה להשגיח על חום גופו ועל תזונה מתאימה במינון נכון (להתייעץ עם ווטרינר). כמובן, לא להשאיר אותו לבד בבית לאורך זמן. מומלץ לתחום את הגור במתחם מגודר (כלוב אילוף)  שלא יוכל להגיע למקומות לא רצויים בבית לרבות השירותים (סכנת טביעה). בנוגע לתזונה וכמויות יש להיוועץ בווטרינר מומחה ואף בחנויות לבעלי חיים עליהם ניתן לסמוך.

לסיכום

הרועה הגרמני (כלב זאב) מתאים לאנשים שיש להם זמן לטפח כלב מסוג זה, שדורש תשומת לב, פעילות ספורט ותרגילי משמעת. הוא כאמור, מיועד למשפחה עם ילדים ואין לו בעיה עם חיות מחמד אחרות. רצוי לאלף אותו, לשחק ולטייל אתו רבות.

כתבות נוספות

מנצ'קין בובה בדמות חתול
ויימרנר- Weimaraner
חיסון מרובע לחתולים: מפני אילו מחלות הוא מגן ומתי צריך לעשות אותו?
איך לנקות את האקווריום? המדריך השלם

שתפו את המאמר:

שתפו בוואטסאפ
שתפו בפייסבוק

הצטרפו למועדון הלקוחות של פטבסט
וקבלו 10% הנחה על כל החנות

10% הנחה

על ההזמנה הראשונה שלך בפטבסט

הירשמו עוד עכשיו והיו ראשונים לקבל מבצעים וקופונים בלעדיים!

דילוג לתוכן